Przegląd oferty NC+

Jeszcze kilka lat temu na rynku dostępnych było kilka usługodawców telewizji cyfrowej. Wizja TV, Cyfra +, Cyfrowy Polsat oraz sieci lokalne (z reguły działające w miastach). Najprawdopodobniej to rosnąca konkurencja i chęć wzmocnienia własnej pozycji spowodowały kolejne fuzje na rynku. Ostatnią największą z nich było połączenie telewizji N oraz Cyfry+, to spowodowało powstanie marki NC+.

Oferta NC+

Główną konkurencją platformy NC+ jest Cyfrowy Polsat, skupimy się jednak na omówieniu i przestawieniu oferty platformy NC+. Głównym trzonem oferty jest bogata propozycja programowa. Wśród wielu kanałów można znaleźć najbardziej porządane propozycje. Ofertę telewizji firma podzieliła na tematykę:

  • film – to kanały typu canal+ film, seriale, family, dicovery – na kanałach można obejrzeć wiele najnowszych propozycji fimowych, które jeszcze nie tak dawno miały premierę kinową. Jest to najsilniejszy atut telewizji. Ponadto w ofercie można również wykupić do kanałów HBO. Właściciel telewizji nie tak dawno stał się również producentem seriali, które zdobyły serca widzów na całym świecie.
  • sport – oferta kanałów sportowych to maksymalna dawka adrenaliny w czystej postaci. W ponad 15 kanałach sportowych znaleźć można niemal 100% czystych sportowych emocji. Transmisje meczów najlepszych lig zagranicznych – hiszpańskiej, niemieckiej, angielskiej, włoskiej a także naszych rodzimych kopaczy z ekstraklasy. Ponadto transmisje meczy siatkarskich, koszykówki (amerykańskiej), wyścigi F1, a także transmisje innych sportów.

Oferta telewizji to także cała masa informacji z całego świata oraz kanały muzyczne prezentujące najnowsze muzyczne klipy najpopularniejszych wykonawców.

Najnowsze pozycje oferty NC+

Oferta firmy dostępna jest w każdym większym mieście powiatowym oraz wojewódzkim. W Toruniu ofertę NC+ sprzedaje firma Makrosat, poza tym oferta dostępna jest również przez internet.

Jedną z nowszych pozycji firmy jest sprzedaż internetu LTE, dostępne pakiety danych to 10 GB, 35GB oraz 100GB. Z internetu można korzystać przy pomocy routera oraz modemu. Firma oferuje także karty sim, które można umieszczać w tabletach i innych urządzeniach mobilnych.

Ciekawą propozycją jest oferta NC+ Go, czyli telewizja w plenerze. Dzięki temu można zabrać swoją telewizję na wakacje, w góry, nad morze i dowolne miejsce w Polsce, gdzie można złapać zasięg telewizji. Trudno zatem o lepszą ofertę na rynku niż NC+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *